26.05.2013

Miłe słowa o Sushi Zushi.

Ostatnio nie za każdym razem udaje mi się pisać na czas oraz być aktywna na FB. Staram się jak mogę. Dobra wiadomość jest taka, że wiele się dzieję w moim świecie Fashion&Food i na pewno nie długo się o wszystkim dowiecie.

W jeden bardzo zmienny pod względem pogody dzień wpadłam do Sushi Zushi. Jak kocham dobre sushi , tak samo kocham to miejsce.
Sushi zawsze mnie inspiruje. Jest kolorowe, morskie, intryguje swoim pochodzeniem oraz połączeniem smaków. Tym razem myśląc o mojej stylizacji postawiłam na srebrną rybkę, czarne wodorosty oraz element czerwonego kawioru ( u mnie moje mega mega bordowe szorty :) od Kuki Shop ) Wszystko z ekologicznej skóry , pod względem skojarzeń z wodorostami - idealnie. Cały look od Kuki Shop:) Także polecam bo naprawdę mają same rodzynki.
Wracając do Sushi Zushi, miałam przyjemność porozmawiać z szefem kuchni i zapytać o nowinkach w świecie sushi.
Powiem wam że ostatnim hitem jest Sushi bez ryżu. Zawijane w ogórek zamiast wodorostów i większą ilością ryby w środku. Próbowałam.Mistrz.Cudowne.Polecam.
Również do nowinek zalicza się sushi w naleśniku...bardzo ładnie to wygląda a jeszcze bardziej smakuje.
Nie tak dawno byłam w Petersburgu i jadłam tam sushi zapiekane w parmezanie. Powiem wam że dla mnie t już nie sushi i nawet zjadliwe. Na pytanie czy w Sushi Zushi możemy spróbować Sushi zapiekane w serze ,dostałam odpowiedź - " Na życzenie klienta jak najbardziej" :)
Pewnie niebawem będziemy zajadać się Sushi z kiełbasą zwyczajną:)
Na ten czas pamiętajcie bawić się smakami i moda oraz zapraszam do Sushi Zushi.
It's all about be in Taste & be in Fashion.

Dziękujemy.
http://www.cookishstylish.com/2013/05/the-news-in-world-of-sushi-idea-for.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza