13.01.2012

Dieta dla Michała Lewandowskiego.


Michał ze względu na problemy z kręgosłupem, a także na potrzeby serialu „Julia”, w którym
gra jedną z głównych ról, musiał schudnąć. Dieta miała pomóc nie tylko w zgubieniu kilku zbędnych kilogramów, ale również odzyskaniu energii oraz dobrego samopoczucia.
Dieta została przygotowana przez Anetę Łańcuchowską, dietetyka PoradniDietetycznej „hälsa”, z uwzględnieniem preferencji smakowych, jak również umiejętności kulinarnych Michała. Równie ważne było dopasowanie poszczególnych posiłków do możliwości
ich przyrządzania na planie filmowym, gdzie aktor spędza większość czasu.
Dieta została zbilansowana pod względem kalorii, białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin
i składników mineralnych, dzięki czemu organizm otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze do właściwego funkcjonowania.

W związku z faktem, iż Michał uwielbia kuchnię japońską, a przede wszystkim sushi,
dieta została tak ułożona, aby mógł delektować się specjalnie przygotowanymi daniami
z restauracji SushiZushi. Od początku czerwca 2011 r. rozpoczęło się odchudzanie. SushiZushi zajęło się przygotowywaniem dań zgodnie z wytycznymi poradni dietetycznej „hälsa”. SushiZushi nie tylko gościło Michała w restauracji w Warszawie, ale również ze względu na liczne zobowiązania związane z pracą aktora, dostarczało dietetyczne zestawy pod wskazane adresy, włącznie z dostawą świeżych ryb prosto na plan filmowy
do Krakowa.

Dania, które wchodzą w skład diety aktora Michała Lewandowskiego, wkrótce będą dostępne w restauracji SushiZushi, zarówno w lokalu jak i w dostawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz