09.11.2010

SushiZushi jest fusion.

SushiZushi jest fusion i jesteśmy z tego bardzo dumni. Kiedy zaczynaliśmy kilka lat temu, otwierając naszą restaurację na słynnej Żurawia 6/12, postawiliśmy sobie jeden cel 'zawsze pamiętać dlaczego zdecydowaliśmy się otworzyć swoje własne miejsce - SushiZushi'.

Jak być może wiecie każdy z nas pracował wcześniej w mniej lub bardziej znanych restauracjach kuchni japońskiej w Warszawie. To co nas połączyło to wspólna wizja stworzenia miejsca, które będzie reprezentowało nie tylko najwyższy poziom sztuki sushi, ale będzie przede wszystkim miejscem kreowania i odkrywania nowych smaków.

Powiedzmy sobie szczerze mieliśmy apetyt na poszerzenie granic planety sushi troszkę dalej i nie słabnie on do dnia dzisiejszego. Bardzo wiele zawdzięczamy naszym wspaniałym klientom, którzy stymulują nas nieustannie do tworzenia nowych arcydzieł kulinarnych, które zachwycają zarówno wyglądem, jak i smakiem. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe inspiracje i nowości, ponieważ innowacja smaku jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Każdego dnia, dla każdego klienta. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza