19.11.2010

Nowa, odświeżona strona SushiZushi.

Jak pewnie wiecie w SushiZushi ciągle staramy się zaskakiwać Was czymś nowym, zdobywać nowe doświadczenia, pchać nasz mały sushi świat coraz dalej.

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem update'owania naszej strony www.sushizushi.pl; chcieliśmy aby jeszcze bardziej podkreślała charakter naszej restauracji. Byliśmy też pewni, że na odświeżonej stronie nie może zabraknąć zakładki 'zespół', która bdzie miejscem poświęconym specjalnie naszym SushiMasterom.

Każdy z Was ma swojego ulubionego kucharza w SushiZushi, osobę która zna Wasze upodobania, do której możecie śmiało powiedzieć 'to co zawsze'. Każdy z nich znalazł się w naszej restauracji z innego powodu, każdy ma swoją własną historię, która zaprowadziła go do SushiZushi. Na naszej stronie poznasz historię i upodobania każdego z nich.

Dodatkowo na stronie znajdziesz też zakładkę 'Szkółka'. To nasz nowy projekt, który ma celu zapewnić Wam jeszcze więcej zabawy i ciekawie spędzonego czasu. Zapraszamy Was do kontaktu z naszą restauracją, aby zapoznać się z ofertą naszej 'Szkółki' robienia sushi. Gwarantujemy dobrą zabawę!

Na koniec jak zawsze zachęcamy Was do odwiedzenia naszej restauracji przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie. Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz